.

.

Ultrasonik ve Kızılötesi saç maşası Kurtarır hasarlı saç Saç Treament Şekillendirici Soğuk Demir Saç Bakımı Tedavisi

Ultrasonik ve Kızılötesi saç maşası Kurtarır hasarlı saç Saç Treament Şekillendirici Soğuk Demir Saç Bakımı Tedavisi

₺ 35.09
₺ 77.98

Sayısı
Emre için müsait


Ultrasonik ve KızılötesiSoğuk Demir Saç Bakımı Tedavisi(Değil saç düzleştirici)• Kızılötesi ışıkları ve ultrasonik elektroliz plaka, plaka boyutu : 90x24mm.• Sıcaklık aralığı : yaklaşık40 ~ 80 OC.
• Soğuk therapeutics tarafından saç bakımı.
• Kurtarır hasarlı saç doğrudan.
• Geri yükler saç fiber ve elastikiyet
• Zaman 8 LED ışıkları parlayan vardır, demir bekleme modunda.
Zaman 14 LED ışıkları parlayan vardır, demir çalışır durumda olduğunu.
(Lcd ekran olmadan)Uyku ve güvenli modu fonksiyonu : ultrasonik otomatik olarak kapanır zaman 2 plakalarıKapalı için 10 saniye.(Lcd ekran ile)Lcd ekran zamanlama fonksiyonu, ayarlanabilir zamanlayıcı : 2 s-18 s. Bu saç bakımı kullanmak için nasıl bilmek araçları? Detaylar pls aşağıdaki gibi bakmak :
1)Koymak kirlilik ortadan kaldırarak protein kafa derisi ve saç üzerinde, kadar masaj köpük görünür şekilde kirleri ortadan kaldırmak. daha sonra hafif ılık su ile durulayın.
2)Saç yaklaşık 80% saç kurutma makinesi ile kuru yapmak
3)Ayrı birkaç içine saç parçaları
4)Saç bakımı için beslenme ile, saç bakımı krem koymak, gibi negatif iyon negatif iyon ile öz sıvı karışık geri yağ-pişirme krem, bazı diğer saç bakımı krem bol vardır için beslenme saç, vb, masaj sonra bu bile. hairdying için, koymak hairdying bakım kremi, saç üzerinde masaj hatta.
5)Saç bir parçası yapmak için saç bakımı klip kullanın başka sonra yaklaşık 3-5 kez reccommended içinde aynı şekilde kullanarak kadar hairstraighteners beslenme veya bakım kremi emilir eşit olduğunu.
6)Hari durulayın hafif sıcak su ve kuru ile clen saç..
7)Temiz saç bakımı klip plakalar ile bir küçük çekik aşağı. Uzak kızılötesi ışınlar işlevini anlamak için nasıl?Hastane doktorlar kullanımı kızılötesi ışınları ile yara tedavi için mükemmel etkisi ve duygu olmadan zarar. burada kızılötesi ışınları vardır tedavi etmek hasarlı saç doku ve teşvik, kan geri dönüşüm saç kök böylece saç tutulacaktır çok sağlıklı daha beslenme ile., elemental amino Asit yapılır ambipolar ışık 68000 hz (dalga uzunluğu, 680 m) ve saç azgın proteini zaman onlar karışımlı, oluşturma yeni amino-bond böylece saç fiber ve elastikiyet restore edilecek, saç squama boşluğu olacak tekrar kapattı, cellularity ve squama boşluğu olacak Restore. Ultrasonik işlevini anlamak için nasıl?Su moleküler 3 içinde çıkar durumu : katı (aşağıda 0 °C), sıvı (normal sıcaklık altında) ve gaseity (yukarıda 100 °C) manyetik dalga titreşimli cihaz gasify doğrudan su ve normal sıcaklık altında moleküler yapısını değiştirmek. Yardımı ile dinamik manyetik titreşimli 36000 kez/ikinci,, ultramicro su ve protein veya diğer moleküler beslenme cortex doğrudan nüfuz itti olduğunu. Nasıl anlamak için ultrasonik ve infrared ışınları co-çalışma?Ile ultrasonik, beslenme veya pigment yapılır verimli absorbe ve uzak kızılötesi ışınlar yardımı ile, hasarlı saç doku doğrudan telafi edilecektir, Isıtma olmadan ve şişme ve az genişleme ile saç squama şekilde onarım korteks ve önlemek saç forking gelen ve kırık, ve böylece saç esneklik gelişmiş olduğunu ve beslenme veya pigment tespit edilir.

Daha fazla bilgi

öğe Türü:
Demir
Optimal şekillendirme zamanı:
1 dakikadan daha az.
Marka Adı:
KIKI NEWGAIN
Model Numarası:
C20-HS032
Emtia Kalite Belgelendirme:
UL,CE
uygulanabilir saç:
Kuru ve ıslak
Termal plaka / bar servis ömrü:
5.000-10.000 kez
Isı iletken çapı:
21-30 mm
gerilim:
100-240V (Dual voltaj)
sıcaklık Kontrol:
Dijital
Termal plaka / bar malzemesi:
Alüminyum
Güç Kaynağı:
Elektrik
Güç Kablosu Kuyruk Montaj Modu:
Non-dönebilen, Sabit
belgeleme:
CE
Isıtma Plate Of Boyutlar:
90x24mm
Termostat Ayar Bölümleri:
1
güç:
25W-39W
Min . sıcaklık:
Less Than 80 ° C
Max . sıcaklık:
160 ° C
Temperature range:
40~80 degree Celsius
Plug standard:
Euro
Kategorisinde en iyi teklif