.

.

CPVan 4 pcs Mini Bağımsız Duman dedektör sensörü ile Test Düğmesi için 10 yıl pil kumandalı ile Duman alarm Ev Güvenlik

CPVan 4 pcs Mini Bağımsız Duman dedektör sensörü ile Test Düğmesi için 10 yıl pil kumandalı ile Duman alarm Ev Güvenlik

₺ 37.99
₺ 39.99

Sayısı
Emre için müsait

CPVan 4 adet/grup Ev Güvenlik Istikrarlı Test Düğmesi ile Bağımsız Duman Dedektörü Duman alarmı ile 10 yıl mini duman alarmı Özellikleri : ✅GARANTILI KALITE : kablosuz duman alarm dedektörü TUV sertifikalı ve EN14604 uygundur olsun vardır : 2005 standartları. ✅ULTRA-GENIŞLETILMIŞ PIL ÖMRÜ : yap-CR17335/CR123 A pil (dahil), 24/7 10 yıl sağlar üzerinde koruma ve huzur bir tek akü. ✅ÜSTÜN ALARM PERFORMANSı : Kanıtlanmış performans tespit için gelen duman gizli ve yavaş-yanan yangınları; fotoelektrik sensörü de tespit tehlikeli hızlı-yanan yangınları neden olabilir aşırı zararlardan; güçlü 85 d B alarm sesi tüm ev ve anında uyarısı bu tehlikede. ✅KOLAY KURULUM : Tüm montaj donanımı dahil dakika içinde hızlı ve basit kurulum için.  CPVAN HIZMET VE KALITE-90 Gün garanti. Sadece ürünü iade ve size iade edilecektir, hiçbir soru sordu. Sorunuz veya istekleri? Biz cevap hızlı ve her zaman ilgi. Ambalaj Listesi : 4 * duman alarmları 8 * vidalar 8 * genişleme cıvata 1 * kullanım Kılavuzu Komple Ev Koruma Duman alarmları kesim ölme riskini yangın tarafından 50%, ve bu önemli çünkü ev duman alarmı her 120 saniye başlar! Daha hızlı bir yangın hakkında bilmek, daha hızlı hareketli başlayabilirsiniz sizin aile dışında. Duman alarm test düğmesi ile birim işlevselliğini test sağlar. Bu bir düşük pil uyarısı hatırlatmak için pil değiştirmek ve eksik pil koruma vardır sağlamak için bir pil alarm içinde yerleştirilir. Yan pil çekmece kızakları açık için kolay pil değiştirme. Yanıp sönen bir güç göstergesi ünitesi onaylar güç alma olduğunu. Alarm içerir isteğe bağlı bir pin kilitlemek için pil ve birim için yerinde sabotaj direnci. Ya monte edilebilir tavan veya duvar ve mobil evler ve RVs kullanılan olabilir.
Fotoelektrik teknoloji Bu bir fotoelektrik duman alarmı. Fotoelektrik teknolojisi algılamak için optimize edilmiştir yavaş yanan yangınları oluşturmak hangi ışık duman, küçük ısı ve flames içine patlama önce saat smolder olabilir.
Bu duman alarm herhangi bir radyoaktif malzeme içermez. Duman alarmları her odası monte edilmelidir (banyo ve mutfak hariç), bitmiş çatı katları ve bodrum, emin insanlar ev duymak mümkün olacak ve alarm sesi cevap.
TEchNicAl Özellikler : Model Numarası : FSD002 Güç Kaynağı : CR17335/CR123 A (dahil) Ses Alarm : daha büyük 85d B at 3 metre Sıcaklık Aralığı : 32℉ ~ 104℉ (0℃ ~ 40℃) Nem Aralığı : 10% ~ 90% RH (yoğuşmasız) Boyutu (Ø x H) : : 50x47mm Ağırlık : 49g

Daha fazla bilgi

tip:
Smoke Detector
Model Numarası:
CP-FSD002
Item Weight:
49.9g
Product Dimensions:
5 x 5 x 4.7 cm
Batteries:
1 CR123A batteries required. (included)
Colour:
White
Material:
Polystyrene
Shape:
Circular
Voltage:
3 volts
Installation Method:
Wall-Mounted
Sound Level:
85 dB
Certification:
EN14604/ CE Certified
Average Battery Life:
10 years
Kategorisinde en iyi teklif