.

.

Karikatür Kastanyetler Güzel Çocuk Çocuk Bebek Ahşap Kastanyet Tokmağı Kolu Enstrüman Oyuncak, Okul Öncesi Erken Eğitici Oyuncaklar

Karikatür Kastanyetler Güzel Çocuk Çocuk Bebek Ahşap Kastanyet Tokmağı Kolu Enstrüman Oyuncak, Okul Öncesi Erken Eğitici Oyuncaklar

₺ 1.11
₺ 1.59

Sayısı
Emre için müsait

Adet Adet Adet Adet Adet Adet Adet Adet Adet Adet Bullet Puan :
1 koordinasyonu geliştirmek : bu bir hayvan desen kastanyet çocuk oyuncak koordinasyonu geliştirmek için mükemmel bir araçtır
2 güzel alkışlar ses : bu üretmek güzel alkışlar ses ve vardır ile bir taraf üzerinde el boyalı karikatür desen çocukların dikkatini çekmek çıkarları.
3 güvenli ve çevre dostu : bu çevre dostu ahşap ve toksik olmayan boya
4 büyük hediye : bu kastanyet müzik ile eğlenceli Olun! Sadece üzerinde kastanyet parmak ve ritim eklemek için birlikte onları tıklayın sizin için şarkı. Büyük hediye için çocuk.
5 ne olsun : 1x çocuk oyuncak. Herhangi bir sorun için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve biz orada yapıyor bizim her müşteri memnun yapmak için en iyi. Açıklama :
Bu bir hayvan desen kastanyet çocuk oyuncak koordinasyonu geliştirmek için mükemmel bir araçtır. Bu üretmek güzel alkışlar ses ve vardır ile bir taraf üzerinde el boyalı karikatür desen çocukların dikkatini çekmek çıkarları. Bilgi :
100% marka yeni ve yüksek kaliteli
Malzeme : ahşap
Miktar : 1
Renk : resim gösterisi olarak Not :
Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim! Listesi :
1x çocuk oyuncak.
Herhangi bir sorun için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin ve biz orada yapıyor bizim her müşteri memnun yapmak için en iyi.

Daha fazla bilgi

Oyuncak Klavye Türü:
Bebek Oynama Türü
malzeme:
Ahşap
Özellikler:
Non-elektrik,eğitici
Gitar Çalma Yöntemi:
anahtar Türü
Model Numarası:
kid toy
Piyano Ölçeği Knock:
5 Ölçekler
cinsiyet:
Üniseks
Oyuncak Müzik Enstrüman Türü:
Rod Bell
uyarı:
none
Marka Adı:
MINOCOOL
Yaş Aralığı:
0-12 Ay
miktar:
1
Tipi:
rod bell
Kategorisinde en iyi teklif